Vakfımızın düzenlediği Sonbahar Buluşmalarının 25’incisi 18 Kasım 2023 tarihinde Ankara’da Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Tesislerinde yapıldı. Etkinlikte, mezuniyetlerinin 50’nci, 40’ıncı ve 25’inci yılını kutlayan mezunlarımıza hediyelerimizi sunduk.

Ankara Üniversitesi Mezunları Vakfı (İLEV) tarafından her Kasım ayında düzenlenen Geleneksel Sonbahar Buluşması, dün Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Tesisleri’nde 25’inci kez yapıldı. İLEV’in 1992’den beri yaptığı kokteylde 25’inci, 40’ıncı ve 50’nci mezuniyet yılını kutlayan mezunlar için özel hediyeler takdim edildi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen mezunlar fakülte arkadaşlarıyla hasret giderdi, anılarını tazeledi.

Ankara Üniversitesi Mezunları Vakfı (İLEV) tarafından her Kasım ayında düzenlenen Geleneksel Sonbahar Buluşması, dün Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Tesisleri’nde 25’inci kez yapıldı. İLEV’in 1992’den beri yaptığı kokteylde 25’inci, 40’ıncı ve 50’nci mezuniyet yılını kutlayan mezunlar için özel hediyeler takdim edildi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen mezunlar fakülte arkadaşlarıyla hasret giderdi, anılarını tazeledi.

İLEV Başkanı Ali İnandım açış konuşmasında, 27 yıl önce kurulan vakfın 25’inci geleneksel yemeğinin düzenlendiğini, bu buluşmaların geleneksel olmasından çok memnun olduklarını söyledi. Ali İnandım şunları belirtti:

“Biz Vakıf olarak öğrenci arkadaşlarımızın diplomaya giden yolda önlerine çıkan tümsekleri atlatmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her sene en az 10 öğrenciye burs veriyoruz. Son iki senede mezunlarımızdan alışık olmadığımız kadar yüksek bağışlar alsak da enflasyondan etkilendik. Burada, huzurunuzda İLEF’lilere, destek olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Kaynak ve haberin devamı için: http://gorunumgazetesi.net/kampus/mezunlar-25inci-kez-sonbahar-yemeginde-bulustu
Gökmen Mumcular ve İlke Çıtır