Değerli Arkadaşlar,

 

Yeni bir eğitim ve öğrenim yılı başlamış bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi Okulumuz da 19 Eylül 2011 Pazartesi Günü 46.kez kapılarını yıllar önce bizlere açmış olduğu gibi, yeni dönem öğrencilerine de açmış bulunmaktadır.

 

Bu sebeble yeni dönemin öncelikle, Okulumuza yeni katılan genç öğrenci arkadaşlarımıza ve Okulumuz İdaresiyle, öğretim kadrolarına hayırlı olmasını dilyorum.

 

Her yeni Okul döneminin başlangıcı, biz İLEV Yöneticileri için de yeni bir dönem ve faaliyet başlangıcını ifade etmektedir.

 

Okulumuzdan mezun olup, her yıl 25. yılını bitirmiş arkadaşlarımıza Plaket Töreni adıyla düzenlediğimiz, Sonbahar Yemeği organizasyonu, bu etkinliklerimizin başlıcasını teşkil etmektedir.

 

Bu sene 1986 yılı mezunlarımız, 25’inci Yıl Plaket lerini alacaklardır. 1986 Yılı mezunlarımızın bizde kayıtlı  soyadlarıyla oluşan isim listelerini ekte takdim etmekteyim.


Malumunuz bu yemekler, çeşitli dönem mezunlarımızın da buluşmasına ve dertleşmelerine imkan tanımakta, bu yönüyle arkadaşlarımızın ilgisini çekebilmektedir. Bu yönüyle genelde tüm dönem mezunlarımıza açık bir akşam yemeği organizasyonudur.

 

Ancak törene iştirak edip, Plaket alacak arkadaşların isimlerinin önceden bilinmesi ve rezervasyonun önceden yapılması, adlarına plaketlerin hazırlanması  açısından daha büyük önem arzetmektedir.

 

Organizasyon,19 Kasım 2011 Cumartesi akşamı,  ALBA Ankara Hotel Teras Restaurant’ında gerçekleştirilecektir. ( Yüksel Caddesi No 19 Kızılay- Ankara)

 

Yemek davetiyeleri en kısa zamanda hazırlanıp bastırılarak , sizlere nerelerden ve ne şekilde temin edileceği duyurulacaktır.

 

Geçen organizasyonlarda yaşadığımız karmaşıklıkların önlenmesi sebebiyle,  önceden yer ayırtıp Hotel mahallinde davetiye temin etme uygulamasına bu kez imkan verilmeyecek, davetiyelerin önceden satın alınmasına veya davetiye bedellerinin Vakıf Hesap Numaralarına yatırılmış olmasına özen gösterilecektir.

 

Akşam yemeği menüsü seçimi ve davetiye ücreti belirleme çalışmalarımız en kısa zamanda sonuçlandırılıp, bilgileri sizlerle paylaşılacaktır.

 

Bu duyuru, siz değerli mezunlarımız ve kıymetli arkadaşlarımızın  programlarını hazırlamalarına yardımcı olunması amacıyla öncelikle hazırlanmıştır. İştirak etmek isteyip, şimdiden davetiye almak istiyen arkadaşların ulaşabileceği mail adresleri:

 


 


 

 

 

Başta 1986 yılı mezunlarımız olmak üzere vakti ve fırsatı olan tüm mezunlarımızla buluşma temennimizi belirtir, saygılar sunarım.

 

 

Haldun Cezayirlioğlu

İLEV Y.K Başkanı