Değerli Mezunlarımız, 19 Kasım 2011 Ankara Sonbahar Buluşmasına DavetlisinizDeğerli Mezunlarımız, 19 Kasım 2011 Ankara Sonbahar Buluşmasına DavetlisinizDeğerli Mezunlarımız, 19 Kasım 2011 Ankara Sonbahar Buluşmasına DavetlisinizDeğerli Mezunlarımız, 19 Kasım 2011 Ankara Sonbahar Buluşmasına DavetlisinizDeğerli arkadaşlar,

Daha önce yaptığım duyuruda Sonbahar Buluşması adını verdiğimiz ve bu yıl 17’ncisini 19 Kasım 2011 tarihinde gerçekleştireceğimiz Akşam Yemeği hakkında bazı bilgileri aktarmıştım.

Bildiğiniz gibi o akşam 1986 Mezunlarımızın 25’inci Yıl Plaketlerinin takdimi olacağı gibi aynı zamanda, 1971  Mezunlarımızın da 40’ıncı  Yıl plaketlerinin de takdimi olacaktır. Hatırlayacağınız gibi son iki yıldır, 40 yıllık mezunlara sahip bir Okul hüviyetine sahip bulunmaktayız. Bu yıl da 3’üncü kez, 40 Yıllık Mezunlarımızı ağırlayacağız, onlarla birlikte olacağız.

1971 yılı mezunlarımızın  bizde kayıtlı olan listesi ekte sunulmaktadır.  (Ne var ki bu listede muhtemel eksiklikler olabilecektir. Bu konuda duyarlı bir arkadaşımızın çalışmalarına ihtiyacımız bulunmaktadır.)

Daha önce de bildirmiş olduğum 1986 Mezunlarımızın da listesini, bir kez daha bilgilerinize paylaşmak istiyorum.

Beyaz etli menü, limitli içki ikramından oluşan ve canlı müzik ile paylaşılan davetiye bedelleri kişi başı 60.- Liradır.

Sonbahar Buluşmamıza katılıp, plaket almayı hak etmiş her iki devreden de mezunlarımızın, öncelikli olarak isimlerini bizlere bildirmeleri gerekmektedir. Kendileri için hazırlanacak plaketlerin tedariki için bu husus önem taşımaktadır.

Diğer yandan daha önceki yıllarda yaşadığımız sıkıntıları gidermek adına,  Otel mahallinde davetiye satışı yapılmayacaktır.

Davetiye bedellerinin Vakfımızın
İŞ BANKASI CEBECİ ŞUBESİ, BURS FONU HESABI: ŞUBE KODU: 4205 HESAP NOSU: 1905376 hesabına yatırılması gerekmektedir. Havale yapmış arkadaşlarımızın davetiyeleri biz de ayrılacak ve kendilerine davetiyeleri yemek esnasında teslim edilecektir. Diğer temin yolu ise, elden Vakıf Yönetimi veya  Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri aracılığıyla ayrılıp satın alınmasıdır.

(Bu vesileyle bu seneki davetiyelerde farklı bir grafik çalışması yaparak yeni bir tasarıma imza atan ve çok beğenileceğini umduğum bu çalışma için Mehmet Sobacı Hoca ve öğrencilerine teşekkür ediyorum.)

Vakti ve fırsatı olan mezunlarımızı bekler, saygılar sunarım.

Haldun Cezayirlioğlu
İLEV Y. K Başkanı

İletişim Adresleri:
hcezayirlioglu@gmail.com

k.ulug@hotmail.com