Değerli arkadaşlar,

 

Hersene yapmaya özen gösterdiğimiz ancak çeşitli nedenlerle yapamadığımızın da olduğu Geleneksel Bahar Panayırı’nı bu  yıl da gerçekleştiremeyeceğiz. Açık alan ve mekanlarda alkol yasağı ve belli bir desibel üzerinde elektronik yayın yasağı getiren hükümler çerçevesinde, hukuki engeller ile karşılaşmış bulunmaktayız.Doğrusu, organizatör firmalar da ne yapabilecekleri  konusunda pek kararlı ve net bilgiye sahip değiller.Bir şikayetin önü alınmaz bir hukuki süreci başlatabileceğini öngörüyorlar.Nihayetinde, Okulumuz Öğrenim Yılı Takvimi içerisinde yalnızca 19 Mayıs 2011 Perşembe Gününe realize edebileceğimiz  görülen, Geleneksel Bahar Panayırı’nı bu sene yapamayacağımızı üzülerek belirtmek zorundayım.

 

Lakin, Facebok’ta birbirleriyle buluşan, mezunlar ve öğrenciler grubuyla birlikte 28 Mayıs 2011 Cumartesi Akşamı için Ankara’da bir akşam yemeği organizasyonu içinde bulunmaktayız. Bahçeli bir mekanda bir arada olarak,  çeşitli dönem mezunlarımızla birlikte özlem gidermeyi öngörmekteyiz.  

Konuyla ilgili bilgilendirmeyi zaman içinde yapacağımızı belirterek, hevesli arkadaşlarımıza şimdiden duyurmak istiyoruz.

 

Bu konuda öneride bulunabilecek arkadaşların görüşleri belki bize yeni bir ufuk açabilecektir.Onların görüşlerine de ihtiyacımız bulunmaktadır.


Saygılarımla

HALDUN CEZAYİRLİOĞLU 
İLEV YÖNETİM KURULU BAŞKANI