2010 Dönemi Mezunlarımızın 2010 Dönemi Mezunlarımızın 2010 Dönemi Mezunlarımızın

TÜM MEZUNLARIMIZ DAVETLİDİR.İLEF 2010 Eğitim-Öğretim Yılında mezuniyetlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin “Mezuniyet Töreni” , 28 Haziran 2010 Pazartesi günü saat 17:30 dan itibaren, Ankara’nın kültür-sanat merkezi Cer Modern’de tören programı ve katılımcı davetlilerle birlikte gerçekleştirilecektir.İletişimliler Vakfı geçmiş yıllarda yapılan mezuniyet törenlerinde olduğu gibi, bu yıl da İLEF yönetimi ve öğrencilerimizle işbirliği dahilinde, yeni mezunlarımızın tören etkinliği organizasyonunu başarıyla yürütmüş, program detayı hazırlık ve uygulama çalışmalarında gereken her türlü çabayla maddi-manevi tüm katkıyı sağlamıştır.

Ankara’nın Kültür-Sanat Merkezi Cer Modern’de mezuniyet töreni etkinliğinin gerçekleşmesinde Vakıf Yönetimimizin gayretlerini önemlidir. Kuruluş amacına göre şimdiye dek Ankara Kültür ve Sanat etkinliklerini gerçekleştiren Cer Modern, bünyesinde ilk kez mezuniyet töreni etkinliğini yani İLEF Mezuniyet Töreni’ni ağırlıyor. Cer Modern yönetiminin sağladığı bu imkan okulumuz, mezunlarımız ve Vakfımız’ a gösterilen değerli çabadır, bu nedenle Cer Modern yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz.İLEF eğitim ve öğretim kalitesi ile, ulusal ve uluslar arası boyutta akademik- mesleki bilgi ve başarısını her zaman kanıtlayacak , geleceğin birer başarılı basın –yayın sahası meslek insanları, iletişim uzmanları olarak yerini alacak 2010 dönemi mezunlarımızı uğurlarken, İletişimliler Vakfı olarak, siz değerli mezunlarımızın huzurunda, yeni mezunlarımızı şimdiden kutluyor, bundan sonraki mesleki ve özel yaşamlarında her zaman mücadele gücü , şans , gayret , yol açıklığı ve gönülden başarılar,mutluluklar diliyoruz.Siz değerli mezunlarımızı, 2010 “Mezuniyet Töreni’ne davet ediyor, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaşadığımız bu onurlu ve gururlu günde , yeni mezunlarımızı sizlerle birlikte uğurlamayı ve tören sevincini birlikte yaşamayı,yaşatmayı diliyoruz”¦


Ayrıca bir Vakıf yönetimi olarak sizlere bir çağırımız var. Tüm İLEF mezunlarımızı biraraya getiren İletişimliler Vakfı’na üyeliğinizi sitemiz üzerinden ya da yönetimle kontakt kurarak gerçekleştirmenizi diler, böylece bir çatı altında birlik, beraberliğimizin daha uzun yıllar sürmesini ve BYYO-İLEF ailesinin daha nice başarılı ve mutlu günlerde buluşmasını dileriz.


DAVETLİSİNİZ ”¦


Tören Tarihi : 28 Haziran 2010 Pazartesi
Tören Başlangı Saati : 17: 30 itibariyle
Tören Yeri : Cer Modern
Altınsoy Cad. No.3
Sıhhiye Ankara

http://www.cermodern.org (Tören yeri)

Saygı ve Sevgilerimizle,


Haldun Cezayirlioğlu


BAŞKAN


İLEV Yönetim KuruluDeğerli Basın Mensupları’nın bilgisine sunarız…BASIN BÜLTENİ25 Haziran 2010
ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ (İlef)


Mezuniyet Töreni KomitesiTEL: 0312 3197714İLEF, 42. DÖNEM MEZUNLARINI UĞURLUYOR!A.Ü. İletişim Fakültesi (İlef), 42. Dönem mezunlarını,
28 Haziran 2010 Pazartesi günü, Cer Modern Sanatlar Merkezi’nde düzenlenecek “Mezuniyet Töreni” ile uğurlayacak.


Eğitim hayatlarını tamamlayarak, mezun olan 184 öğrenci için bu yıl ilk kez farklı bir mekanda, özel bir mezuniyet töreni düzenleniyor.


Ankara’nın ilk modern sanatlar merkezi olma özelliğini taşıyan ve tek parça en büyük sergi salonuna sahip Cer Modern’de gerçekleşecek törende, öğrencilerin okul dönemi boyunca yapmış oldukları çeşitli projeler de sergilenecek. İlef’in 42. mezuniyet töreni, büyülü bir ortamda, ilginç sürprizler ve konserlerle öğretim üyeleri, aileler ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilecek.


Bu özel günümüzde, öğrencilerimiz, gelecekte meslektaşları olmayı umdukları değerli basın mensubu büyüklerini yanlarında görmekten mutluluk duyacaklar.


Yer: CER MODERN SANATLAR MERKEZİ
Altınsoy Caddesi, No: 3 Sıhhiye – Ankara
Tel: 0312 3100000


Tarih: 28 Haziran 2010, Pazartesi


Saat: 17.30