Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi Mezunlarımızdan Haberler - İLEV Başkanı, Sanatçı Haldun Cezayirlioğlu Fotoğraf Sergisi

Vakıf Başkanımız Haldun Cezayirlioğlu’nun fotoğraf sanatı çalışmaları ve Sergi Haberi

Bu yıl kutlamaları yapılan “Ankara Kale Festivali ” kapsamında düzenlenen sergi etkinliklerinde Haldun Cezayirlioğlu “Ankara Şehir Anıt ve Heykelleri” konulu fotoğraf çalışmalarıyla yeni mekanında yer aldı.

Ankara Soroptimistler Derneği’nin ev sahipliğini yaptığı ve Haldun Cezayirlioğlu’nun özgün fotoğraflarının konusuna yönelik ufak bir sunum da yaptığı sergi açılışı, 4 Haziran 2010 Cuma günü saat 17:00’de gerçekleşti. Sergi, 14 Haziran 2010 tarihine kadar izleyicilere açıktır.


Haldun Cezayirlioğlunun davet mesajı :


Değerli arkadaşlar,


Siz benim sergilerimden bıkmış, usanmış olabilirsiniz. Ama ben bıkmadım; yorulmuş olmama rağmen yine bir sergi daha açmanın heyacanını yaşıyorum. Bu kez ANKARA KALE FESTİVALİ kapsamında ” Ankara Şehir Anıt ve Heykelleri Fotoğraf Sergisi” ni yeni mekanında sergiliyorum.


Bu sergiyle, bir yıl içinde 10 ayrı mekanda sergi açma gururunu da taşımış olacağım.


Ankara Soroptomistler Derneği’nin ev sahipliğinde, Derneğin Kale İçindeki Merkez Binalarında sergimin açılışını (yarın) 4 Haziran 2010 Cuma Günü saat 17.00 de yapacağız. Bu esnada konuyla ilgili küçük bir de sunum gerçekleştireceğim.


Siz dostlarımı sergimin açılış kokteyline ve bu vesileyle de KALE FESTİVALİNE davet ediyorum.


Saygılarımla.

Haldun Cezayirlioğlu