ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.ILEV Meslekte 50 Yıl Onur Ödülü Töreni Yoğun Katılımcı İlgisiyle Gerçekleşti.Değerli arkadaşlar,

19 Mayıs 2010 Çarşamba günü Geleneksel Bahar Panayırımızı fevkalede güzel bir katılım ve organizasyonla gerçekleştirdik. Hem de havanın binbir halini yaşayarak ve hissederek. Böylelikle Bahar Panayırımıza yeni bir heyacan da katmış, gelenekselliğini de yaygınlaştırmış bulunmaktayız.

21 Mayıs 2010 Cuma Günü de Vakfımızın prestij etkinliği olan Meslekte 50 Yıl Onur Günü’nü ,yine çok güzel bir organizasyon ve katılım ile gerçekleştirdik.Ustalarımıza olan minnettarlığımızı, saygımızı, vefa borcumuzu Okulumuzun öğrencileriyle birlikte gösterdik. Ankara Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr Cemal TALUĞ’ u da bütün gün aramızda görmek bize güç ve kuvvet vermiştir. Ustalarımız ve öğrencilerimizle dolu dolu bir gün geçirdiğimizi bu sayade gün boyunca yoğun bir hissiyat yaşattığımızı ve yaşadığımızı bilmenizi isterim.

Bir hafta içinde gerçekleşen bu başarılı etkinliklerimizde rol alan, emeği geçen, desteğini ve beğenisini ifade eden tüm mezunlarımıza, Okulumuzun yönetici ve akademisyenlerine ,sevgili öğrencilerimize,Vakıf çalışanlarımıza ve pek tabii ki Vakıf Yöneticisi arkadaşlarıma destek, çaba ve katkıları için yürekten teşekkür ediyorum.

Şimdi de tarihini çok önceden belirlemiş bulunduğumuz İstanbul Buluşmasını yine hep beraber gerçekleştirmek istiyoruz. 29 Mayıs 2010 Cumartesi günü İstanbul Küçük Yalı’daki Foça Restaurant’ta İstanbullu Mezunlarımızla birlikte olmak en azından bir akşam yemeğinde buluşmak istiyoruz.

Gelenekselleştirmeye çalıştığımız İzmir veya İstanbul Buluşmalarının bu ayağında İstanbullu mezunlarımızla yeni bir heyecan ve yeni bir şevk kazanmak istiyoruz.

Desteğini , sevgisini, katkısını ihmal etmeyen tüm mezunlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımla

Haldun Cezayirlioğlu
Vakıf Başkanı

Törenle ilgili açıklama yazılar ektedir.